Menu

DanoÁno

Kto som

Milí Bratislavčania,

nechcem sa už len s údivom prizerať ako súčasný župan Pavol Frešo a bývalý primátor Milan Ftáčnik spokojne kandidujú na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja. Politici, ktorí sú zodpovední za súčasný stav, sa usmievajú na voličov a necítia pritom žiadne výčitky za nesplnené sľuby.

Chcem zaviesť systém absolútne otvorenej a transparentnej župy, ktorá zverejňuje všetko, čo je zverejniť možné. Musím povedať, že neverím úradníkom, ktorí vždy dokážu vysvetľovať, ako sa veci nedajú a bránia sa verejnej kontrole.

Naozaj si myslím, že mesto a celý kraj zmenu potrebujú. Preto som sa rozhodol kandidovať. Môj cieľ a vízia su jasné. Sú ním silný a prosperujúci bratislavský metropolitný región. Ak to cítite rovnako ako ja, spojme sily.

Opatreniami, ktoré som vymenoval dokážeme ušetriť peniaze tak, aby to občania aj naozaj cítili a pocítili. Chcem im vidieť z očí do očí a načúvať ich problémom, pretože som presvedčený, že je dôležité obnoviť stratené vzťahy medzi ľuďmi a ich samosprávnym krajom.

Inej cesty niet, údržbárov s nejasným pozadím už bolo dosť.